مرجع بزرگ خرید و فروش شلوار زنانه
خانه / شلوار جیب دار / تولیدی شلوار زنانه جیب دار

تولیدی شلوار زنانه جیب دار

شلوار زنانه جیب دار یکی از تولیدات عمده صنعت پوشاک می باشد. معمولا قیمت این شلوار ها در تولیدی نسبت به فروشگاه های سطح شهر پایین تر است.

تولیدی شلوار زنانه جیب دار یکی از بزرگترین صنایع تولید پوشاک در کشور است. شلوار زنانه جیب دار یکی از زیباترین پوشاکی است که همواره افراد زیادی طالب آن هستند. زیبایی شلوار زنانه جیب دار ایرانی و کیفیت آن یکی از بهترین تولیدات پوشاک زنانه ایرانی است. تولیدی شلوار زنانه جیب دار در کنار برند های ترک از پر روش ترین تولیدات در بازار خاورمیانه می باشد.

شلوار زنانه جیب دار

خرید شلوار زنانه جیب دار ایرانی

در تولید شلوار زنانه مدل خط تولید جیب دار یکی از پر طرفدار ترین خط های تولید است. بسیاری از زنان به دلیل جادار بودن این شلوار ها نسبت به شلوار های بی جیب ببیشتر طرفدار است محصولات هستند. البته قیمت شلوار زنانه جیب دار با نمونه بدون جیب آن تفاوت چندانی ندارد. اما کیفیت و جادار بودن آنها خیلی بیشتر است.

نمونه های ساده، زیپ دار، دکمه دار همگی طرح های متفاوت شلوار زنانه جیب دار هستند. برای اطلاع از قیمت های متفاوت شلوار زنانه می توانید به سایت تولیدی و پخش این محصولات سری بزنید.

شلوار زنانه جیب دار

زیبایی شلوار جین زنانه جیب دار

در تولیدی شلوار جین معمولا به الگو توجه زیادی می شود. یکی از الگو های پر طرفدار شلوار جین در بین تولیدات شرکت های مختلف نمونه های جیب دار می باشد. شلوار زنانه جیب دار زنانه و بچه گانه در مدل های مختلفی مانند در پا گشاد یا شلوار های راسته با مدل های متفاوت در تولیدی شلوار زنانه موجود است. تنوع در تولیدی و دوخت این محصولات بسیار زیادی است. گروه های تولیدی مختلف از نمونه های برگزیده محصولات خود در سایت ها عکس های را منتشر می کنند. شما با مراجعه به سایت ها می توانید محصولات مورد نظر خود را با توجه به مدل دلخواه خود به تعداد مورد نظر سفارش دهید.

شلوار زنانه جیب دار

قیمت شلوار جین زنانه جیب دار

بی شک قیمت این محصولات و خرید مستقیم آنها به نسبت خرید از فروشگاه های سطح شهر و نمایندگی های واسطه پایین تر است. همچنین تنوع جنس و رنگ در تولیدی ها بسیار بیشتر است. شما با مراجعه حضوری به شرکت های تولید کننده می توانید چندین نمونه دلخواه خود را با هزینه بسیار پایین تر خریداری نمایید. در صورتی که شما محصولات مورد نظر خود را به صورت اینترنتی سفارش دهید نه تنها شامل تخفیفات تولیدی ها می شوید بلکه هزینه حمل و نقل برای شما به میزان بسیار زیادی کاهش پیدا می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
احمد لطفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122616874
کانال تلگرام: pajameh97@
اینستاگرام: pajamehpants
پست الکترونیکی: ahmadlotfi59@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید شلوار دم پا کش دار زنانه

 لباس و پوشاک از جمله ملزومات زندگی در دنیای امروز است که تنوع بسیار زیادی هم در طرح و رنگ آن دیده می شود. البته هر یک از این مدل ها مناسب استفاده در موارد